Door te klikken op de naam achter jouw groep kun je in contact komen met de Regio-ambassadeur van jouw groep.
 


TEAM REGIO-AMBASSADEURS (TRA) tra@scoutingzeeland.nl 

coördinator

Mark Rosel

Mark.rosel@scoutingzeeland.nl

coöordinator

Elna Dert

info@scoutingzeeland.nl

Elna Dert

info@scoutingzeeland.nl

Scouting de Valkeniers

Gouden Cirkelgroep

Scheldezwervers

Golfbrekers

De Watergeuzen

Koudekerke

Middelburg

Vlissingen

Vlissingen

Vlissingen

Jeroen Froeling

jeroen.froeling@scoutingzeeland.nl

Blauwe Junglegroep

Kazan de Wolfgroep

Scouting Lutemgroep

Waterscouting Paul Krugergroep

Berdenis van Berlekomgroep

Middelburg

Middelburg

Middelburg

Middelburg

Middelburg

Andy Martherus

andy@scoutingzeeland.nl

Grevelingengroep

Prinses Margriet

Kaninefatengroep

Mr Bakker

Baden Powell

Brouwershaven

Bruinisse

Burgh-Haamstede

Zierikzee

Arnemuiden

Jenny Martherus

jenny@scoutingzeeland.nl

Jacob Valcke

Frans Naereboutgroep

Hertog van Beijeren-Gosaha

Scouting Bernadette Goes

Schout bij Nacht Doormangroep

Voortrappersgroep

Ridder van der Maelstede

Goes

Goes

Goes

Goes

Heinkenszand

’s-Gravenpolder

Kapelle

Jim van Belzen

jim@scoutingzeeland.nl

Zandkreekgroep

Ridder Boudewijngroep

Karel Doormangroep

Scouting Heenetrecht

Doormangroep

Scouting Oostburg

Scouting EOS/St. Hubertus

Kamperland

Yerseke

Bergen op Zoom

Tholen

Terneuzen

Oostburg

Terneuzen

Erik van Duyn

erik.vanduyn@scoutingzeeland.nl

Canisiusgroep

St. Anthonius

Scouting Lodewijkgroep

Scouting De Vier Ambachten

Scouting ’t Jagertje Hulst

Wewekabo-groep

Kloosterzande

Sluiskil

Sas van Gent

Axel

Hulst

Westdorpe

Rick Hengeveld

Sint Paulustroep

IJzendijke

Vredeslicht Zeeland
Yvonne Verbeek

vredeslicht@scoutingzeeland.nl


( versie maart 2020 )